Гарантія

Гарантія на меблі

Гарантія на нашу продукцію становить 12 місяців з моменту продажу, за умови правильного поводження з меблями. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а в разі, якщо неможливо усунути дефект, замінимо деталь або виріб цілком.

Нижче викладені умови гарантії, складені відповідно до чинного законодавства України і не обмежують законних прав споживача.

При отриманні меблів Покупець повинен перевірити товар на предмет цілісності, відколів, подряпин, цілісність упаковки. У разі порушення упаковки – перевірити кількість і комплектність вкладення.

При самостійній збірці меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність ltatrnsd (відколів, подряпин). Гарантія анулюється за умови, якщо замінна частина вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був закручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні дефекту повідомте до відділу рекламацій (за телефоном, вказаним на сайті)

Гарантія не поширюється, якщо:

– порушені правила і умови експлуатації меблів;

– меблі пошкоджено в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин;

– змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;

– якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

Повернення товару

Покупець має право протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі). Доставку оплачує покупець.

Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо:

– збережено його товарний вигляд і споживчі властивості

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 банківських днів.